Сообщения

Сообщения за январь, 2022
Изображение
 3. Математика. Працюємо на сторінці 83. Виконай усний рахунок. Попрацюй з підручником. Виконай завдання 1, 2, 4, 6 письмово. Завдання 3, 5 - усно.
Изображение
 2. Українська мова. Розрізняю протилежні за значенням дієслова. Сторінки у підручнику 93-94. Переглянь відео і виконай  вправи 6 (усно) 7, 9 (письмово).  
Изображение
 Завдання на вівторок, 1 лютого. 1. Читання. Робота з дитячою книжкою.
Изображение
 Українознавство.Перегляньте відео про народні промисли.
Изображение
 Відео до уроку мистецтва.
Изображение
 4. Мистецтво. Повторити пісеньку "Левенятко".  Тема уроку "Карнавал птахів". Пропоную прослухати відео із мережі Інтернет "Розмова Барвика і Лясольки". А далі прослухаєте мелодії із циклу "Карнавал птахів" Каміля Сен-Санса .  Півень і кури. Зозуля в хащі лісу. Лебідь.   Як музика допомогла вам уявити пташиний двір?   Наступною ми прослухаємо п’єсу про зозулю, лісову пташку.Багато хто з нас чув її в лісі. Напевне, мало хто знає, що зозуля співає із закритим дзьобиком, у неї роздувається лише горло. Від цього й виходить таке дивне ку-ку. На весь ліс чути! Композитори дуже люблять передавати кування зозулі. Послухаймо, як це вийшло в Каміля Сен-Санса.       «Зозуля в хащі лісу» Наступною ми прослухаємо королівську мелодію.У птахів є свій король і королева. Це лебеді. На мелодію п’єси «Лебідь» Каміля Сен-Санса поставлений знаменитий балетний номер.Зверніть увагу на те, як мелодія передає переливи хвиль, якими плавно по- королівськи пливе лебідь.Кам...
 2. Математика. Працюємо на сторінці 82. №№2-5 опрацювати усно. Завдання №6 письмово.
Изображение
 Завдання на понеділок, 31 січня. 1. Я досліджую світ. Починаємо новий розділ "Людина і світ".  Працюємо на сторінках 80-82. Матеріал цих сторінок прочитати і запам'ятати, що таке горизонт. Пропонію переглянути відео із мережі Інтернет.
Изображение
 Намалювати веселого слоника.
 Мистецтво. Повторити пісеньку "Левеня".
Изображение
 Математика. Працюємо на стор. 81. Завдання № 2, 3, 4 виконати усно. Коло креслимо за бажанням. Вивчити правила у №3.  Виконати завдання на картках.
 Василь Сухомлинський "Глуха дівчинка"  Прізвище ім'я по батькові учня  Питання №1 Ким був Василь Сухомлинський?  А) Артистом.       Б) Педагогом і письменником.         В) Поетом.  Питання №2 Чим оповідання відрізняються від віршів?  Ваша відповідь: (Тут треба написати відповідь)  Питання №3  Хто є автором оповідання "Глуха дівчинка"?  А) Іван Франко.    Б) Галина Демченко.     В) Василь Сухомлинський.  Питання №4 Де відбувся описаний в оповіданні випадок?   А) В школі.    Б) Вдома.     В) В лікарні.  Питання №5    Скільки дівчаток лежало в палаті?  А) П'ятеро.    Б) Семеро.    В) Шестеро.  Питання №6 Як звали дівчинку, старшу в палаті?     А) Таня.   Б) Ніна.    В) Оксана.  Питання №7 Як звали глуху дівчинку?  А) Таня.    Б) Ніна....
 Добрий день. Читання. Прочитати слова у відеоролику "Швидкочитання". Прочитати оповідання "Глуха дівчинка" В.Сухомлинського 3 рази, дати відповіді на питання у підручнику, якщо зможете, то пройдіть тести. Відповіді запишіть на листочку, можна переслати, або перевірю, коли вийдемо на навчання. Зразок запису. 1. А.   2. В. Всі відео до уроків взято із мережі Інтернет.